17 Yaş Altı Uluslararası Badminton Turnuvası Milli Takım Talimatı

17 YAŞ ALTI ULUSLARARASI BADMİNTON TURNUVASI MİLLİ TAKIM TALİMATI

TARİH : 20-23...

Devamını oku...
Şampiyon Nazlıcan İnci-Bengisu Erçetin

Avrupa Gençler Ranking Badminton Turnuvası 09 – 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Pazarcık şehrinde gerçekleşti.

Devamını oku...
15 Yaş Altı Türkiye Badminton Şampiyonası (Final) Talimatı

15 YAŞ ALTI TÜRKİYE BADMİNTON ŞAMPİYONASI (FİNAL...

Devamını oku...
Önemli Duyuru!!!

2018 Yılında 15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi denenecektir. Sistemin yararlı olması halinde 13 ve 17 Yaş Altı yaş kategorilerinde de uygulanacaktır. 

Yeni sistem ile; Lisanslı sporcu sayısının, rekabetin, maç sayısının arttırılması (sporcular en az 5 maç oynayacaklar), İl müsabakalarının cazip hale getirilmesi hedeflenmektedir. Ayrıca geç saatlere kadar süren müsabakaların sona erdirilmesi, saatli ve programlı müsabakaların yapılmasının sağlanması amaçlanmaktadır. Fikstür yapılırken elde edilen puanlara göre seri başları belirlenecektir. Online başvuru sistemi olacağı için dışarıdan hiçbir müdahale olamayacaktır.

Müsabakaların planlanabilmesi için; öncelikle her İlimizin 15 Yaş Altı İl birinciliğini Nisan ayı içinde yapması gerekmektedir. İl temsilcilerimizin en kısa sürede Nisan ayında yapacağı İl birinciliği tarihini bildirmesi (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine lütfen mail atın) gerekmektedir. İl temsilcisinin talebiyle fedsportal.com 'da müsabaka açılacak, antrenörlerimiz online başvuru yapacaklardır. Önceki yıllarda yapılan turnuvalarda sporcuların aldığı puanlar fikstür yapılırken kriter olarak kullanılacaktır. 

Sistemle ilgili her türlü soru ve sorun için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresimize mail atabilirsiniz. Yeni sistem olduğu için hataların ve eksikliklerin düzeltilmesine yardımcı olabilirsiniz. 

15 Yaş Altı Türkiye Ranking Sistemi açıklaması için tıklayınız...

 

rezervasyon konaklama

Sporcularımız

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Federasyon Bilgi Sistemi

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Dopingle Mücadele

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Bilgi Bankası

Bilgi Edinmek İçin Tıklayınız...

Formlar