GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE

 

 

1- Federasyonumuzun Merkez hakem Kurulunun 04/11/2017 tarih 154/a sayılı kararı gereği federasyon faaliyetlerinde görev almak istemeyip de illerindeki faaliyetlerde görev yapmak isteyen aday, il, millî hakemlerimiz vize ücreti olan 50 TL’yi Federasyonumuzun Ankara Anafartalar Garanti Bankası Şubesinde bulunan 711 6299430 nolu hesabına 29/12/2017 tarihine kadar yatıracaklardır, bu tarihten sonra yapılan işlemler dikkate alınmayacaktır. İl içi vize formunun doldurularak dekontlarla birlikte federasyonumuza gönderen İllerin merkez hakem kurulu tarafından vizeleri onaylanıp 2018 sezonunda maç yönetebileceklerdir. 2018 İl içi vize formu federasyonun internet sitesi hakemler bölümünde mevcuttur. Banka dekontları ve il içi vize formlarını İl temsilcilerimiz toplu olarak federasyonumuza iletecek olup, banka dekontları ve il içi vize formlarını 10/01/2018 tarihine kadar postaya verilmesi gerekmektedir.

 

2-İl düzeyinde yapılan müsabakalarda İl içi vizesi olmayan hakemlere kesinlikle görev verilmeyecektir. Ayrıca hakemlerin zorunlu olarak giymeleri gerekli olan kıyafetler dışında başka kıyafetle müsabaka yönettikleri belirlenen yerler ve hakemler hakkında gerekli yasal işlemler yapılacaktır.

 

 

3-İlinizde Badminton hakem ihtiyacı bulunması halinde en az 25 başvuru olması durumunda federasyonumuzca Badminton aday hakem kursu açılacaktır. (Kurs ücreti 250.00TL)

 

İliniz hakemlerine gerekli duyurunun yapılması hususunda gereğini arz ederim.

 

 

 

 

 

Murat ÖZMEKİK

Federasyon Başkanı